Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne bóle od prawego żebra w okolicach mostka


Gość panikara :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panikara :)

Witam , mam 20 lat , od jakis 2 dni czuje kłucie począwszy od prawego żebra w okolicach mostka... najpierw myślałam ze to wątroba , ale nie pije , nie pale , nie zażywałam nigdy natrkotyków... ale i takze nie jem duzo miesa... tzn , 2razy na tydzien , z racji tego ze moj mąz jest wegetarianimen , musze sie do tego przystosowac.... ale czasami nie odmówie sobie mięsa... takze nie wiem czy to moze byc wątroba , od warzyw... takze nie mam na oczach lub skórze odcienia żółtego , raczej wszystko jest w normie...toaleta takze wszystko ok .... prosze o podpowiedz co znajduje sie w prawej stronie w górnej częsci brzucha , tak jak powiedziałam... jest to ból kłucący , ktory nie zawsze wystepuje , spac moge normalnie nie budze sie przez ból... ból ustępuje gdy siąde i podkurcze brzuch , lub gdy dotykam tego miejsca... automatycznie przechodzi , lub takze wtedy gdy przykładam termofor z ciepla woda .... dzisiaj jak sie bardzo naczytałam na różnych forach - ludzie zawsze mówia o raku , na poczatku nie myslalam wogole ze to moze byc rak... teraz po przeczytaniu paru wypowiedzi , zaczynam moze i w to wierzyc ?! moze to jest nerwica ? bo strasznie denerwuje sie nad moim zdrowiem , uprawiam różnego rodzaju sporty... np. wczoraj gdy bolal mnie brzuch zajeejestrowalam sie do dr. lekarz podotykal mi brzucha , ale nic nie moglam powiedziec , poniewaz gdy tylko weszlam do przychodni ten ból minał....takze po powrocie od lekarza , postanowilam truchcikiem pobiegnać do domu , dodam ze przy biegu tez mnie nic nie boli , takze jak o tym nie mysle , nie mam żadnego bólu , ale gdy tylko mi sie nudzi , i zaczne szukac w internecie a temat raka... niestey mam je wszystkie , bo objawy pasuja do moich.... dochodzi tez bol / klucie w klatce piersiowej. nie mam dusznosci tylko te klucie , powiedzialam o tym lekarzowi , dal mi skierowanie na morfologie krwi.... takze ide jurto ... zobaczymy co za wynik bedzie.... ALE NAPRAWDE STRASZNIE BOLE SIE O RAKA.... czy naprawde moge go miec ??? prosze o odpowiedz . z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Prawdopodobieństwo występowania raka jest bardzo małe. W Pani wypadku dużą rolę odgrywa psychika. Dlatego radzę wykonać badanie, które zlecił lekarz. Można dodatkowo wykonać usg jamy brzucha (trzeba być na czczo). W tej okolicy, czyli prawym nadbrzuszu znajduje się wątroba, pęcherzyk żółciowy, w tej okolicy może występować ból związany również z chorobami nerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×