Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo gęsta krew


Gość marta

Rekomendowane odpowiedzi

Nie w leku jest problem,istotne jest postawienie diagnozy/na podstawie diagnozy można dobrać odpowiednie leczenie/ Oczywiście są inne leki np.*Warfin,Aspirin,Polocard,Acard.Wszystkie leki należy stosować w uzgodnieniu z lekarzem. Czy została zdiagnozowana przyczyna choroby, jak np.:wady serca,choroby płuc,nerek,wątroby,choroby kobiece/jajnika, macicy/w przeszłości oparzenia,stres Na początek należy ustalic czy jest, to nadkrwistość :objawowa,samoistna czy względnna.Jakie konkretnie są wyniki badan laboratoryjnych.Ważne jest picie dużej iliści płynów,czosnek,cebula/ w stanie surowym, rozrzedzają krew/odpowiednia dieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby miec dobrą krew nie trzeba łykać polopiryny ,trzeba prowadzic profilaktykę np. wprowadzac kwasy omega 3, których jest b. duzo w oleju lnianym ,trzeba sporządzać pastę dr. Budwig, dodawać imbir i kurkumę. ,pić wino czerwone. Trzeba spożywać np. siemie lniane . Efekt pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów. Ja też mam Problem ze swoją krwią jest ona za gęsta, mam za dużo czerwonych krwinek , pod mikroskopem Homeopeta oglądał moją krew mówił że za mało piję. Miewam też bóle serca, mam widoczne wąskie żyły w lewej ręce jak temu zaradzić? Dodam tylko że od dwóch lat choruję na przewlekłe bakteryjne zapalenie prostaty *(E -Coli) przeszedłem z 10 terapii antybiotykowych z mizernym skutkiem, Czy ta bakteria zagęszcza krew i atakuje układ krążenia? Wcześniej miałem prądy w lewej dłoni które jakiś czas temu ustąpiły, czuję też mrowienie w stopach. ktoś wie jak temu zaradzić? może to być spowodowane bakterią E coli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko gęsta krew - ale dla wszystkich ze złym samopoczuciem polecam dietę i zdrowe odżywianie. przepisy kulinarne, pomagają nie tylko na alergię ale i na inne choroby. strona internetowa *sześć kroków wyjścia z alergii* Bożena Kropka ze Skoczowa jej książka tytuł POKONAJ ALERGIĘ. jej kulinaria też pomogą na rozrzedzenie krwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej zagęszcza krew grzyb w postaci patogennej candida a że grzyby drożdżaki kontroluje między innymi w,b3 czyli pp to mamy rozwiązanie . Nic bardziej mylnego bo w.pp nie przyswaja się przy spożywaniu cukru a mamy go dziś we wszystkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracja... Przybliż proszę swoją wypowiedz. Moja prawie 5 letnia córeczka ma od ok trzech lat zagęszczona krew.,ale ostatnio miewa często zimne kończyny i sie meczy. Do tego wiem, ze jest cholernie zagrzybiona candida albicans, bo stwierdzone ma we krwi dużo tego grzyba. Wiec napisałaś, ze candida zagęszcza krew, to by się zgadzalo, bo ostatnio ma przyrost grzyba a krew gęściejsza, co sugeruje morfologia i zimne kończyny. Ale co oznaczają skróty, które podałaś: w, b3 czyli pp, mamy rozwiazanie?? I co nie jest bardziej mylne? Przybliż proszę, bo w Twojej wypowiedzi upatruję rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×