Bardzo gęsta krew

użytkownik
marta

Mam bardzo gęstą krew.Wynik 1.2 Zażywam acekumarol od roku ale,nic nie pomaga.Czy jest jakiś inny lek.Moje tętno czasem dochodzi do 175.Jestem pod stałą opieką kardiologa ale czasami wydaje mi się ,ze jest bezsilny.

Reklama
użytkownik
medicus

Nie w leku jest problem,istotne jest postawienie diagnozy/na podstawie diagnozy można dobrać odpowiednie leczenie/
Oczywiście są inne leki np.*Warfin,Aspirin,Polocard,Acard.Wszystkie leki należy stosować w uzgodnieniu z lekarzem.
Czy została zdiagnozowana przyczyna choroby, jak np.:wady serca,choroby płuc,nerek,wątroby,choroby kobiece/jajnika,
macicy/w przeszłości oparzenia,stres
Na początek należy ustalic czy jest, to nadkrwistość :objawowa,samoistna czy względnna.Jakie konkretnie są wyniki badan
laboratoryjnych.Ważne jest picie dużej iliści płynów,czosnek,cebula/ w stanie surowym, rozrzedzają krew/odpowiednia dieta.

użytkownik
katarzyna

Córka ma bardzo gesto krew czy to cos powaznego?

użytkownik
ellenell

Witam,
mam gęstą krew - trudno mi pobrać. Jestem półtora roku po mankietowej resekcji żołądka. Problem pojawił się po operacji. Piję 2l/dziennie. Co może być przyczyną?

użytkownik
Zenon

Aby miec dobrą krew nie trzeba łykać polopiryny ,trzeba prowadzic profilaktykę
np. wprowadzac kwasy omega 3, których jest b. duzo w oleju lnianym ,trzeba sporządzać pastę dr. Budwig, dodawać imbir i kurkumę. ,pić wino czerwone.
Trzeba spożywać np. siemie lniane . Efekt pewny.

użytkownik
Wojtek

Mam gesta krew bola mnie nerki czy to moze byc od nerek

Twoja odpowiedź