Bardzo gęsta krew

użytkownik
marta

Mam bardzo gęstą krew.Wynik 1.2 Zażywam acekumarol od roku ale,nic nie pomaga.Czy jest jakiś inny lek.Moje tętno czasem dochodzi do 175.Jestem pod stałą opieką kardiologa ale czasami wydaje mi się ,ze jest bezsilny.

Reklama
użytkownik
medicus

Nie w leku jest problem,istotne jest postawienie diagnozy/na podstawie diagnozy można dobrać odpowiednie leczenie/
Oczywiście są inne leki np.*Warfin,Aspirin,Polocard,Acard.Wszystkie leki należy stosować w uzgodnieniu z lekarzem.
Czy została zdiagnozowana przyczyna choroby, jak np.:wady serca,choroby płuc,nerek,wątroby,choroby kobiece/jajnika,
macicy/w przeszłości oparzenia,stres
Na początek należy ustalic czy jest, to nadkrwistość :objawowa,samoistna czy względnna.Jakie konkretnie są wyniki badan
laboratoryjnych.Ważne jest picie dużej iliści płynów,czosnek,cebula/ w stanie surowym, rozrzedzają krew/odpowiednia dieta.

użytkownik
katarzyna

Córka ma bardzo gesto krew czy to cos powaznego?

użytkownik
ellenell

Witam,
mam gęstą krew - trudno mi pobrać. Jestem półtora roku po mankietowej resekcji żołądka. Problem pojawił się po operacji. Piję 2l/dziennie. Co może być przyczyną?

użytkownik
Zenon

Aby miec dobrą krew nie trzeba łykać polopiryny ,trzeba prowadzic profilaktykę
np. wprowadzac kwasy omega 3, których jest b. duzo w oleju lnianym ,trzeba sporządzać pastę dr. Budwig, dodawać imbir i kurkumę. ,pić wino czerwone.
Trzeba spożywać np. siemie lniane . Efekt pewny.

użytkownik
Wojtek

Mam gesta krew bola mnie nerki czy to moze byc od nerek

użytkownik
Paw

Witam Forumowiczów. Ja też mam Problem ze swoją krwią jest ona za gęsta, mam za dużo czerwonych krwinek , pod mikroskopem Homeopeta oglądał moją krew mówił że za mało piję. Miewam też bóle serca, mam widoczne wąskie żyły w lewej ręce jak temu zaradzić? Dodam tylko że od dwóch lat choruję na przewlekłe bakteryjne zapalenie prostaty *(E -Coli) przeszedłem z 10 terapii antybiotykowych z mizernym skutkiem, Czy ta bakteria zagęszcza krew i atakuje układ krążenia? Wcześniej miałem prądy w lewej dłoni które jakiś czas temu ustąpiły, czuję też mrowienie w stopach. ktoś wie jak temu zaradzić? może to być spowodowane bakterią E coli?

użytkownik
Majka

Nie tylko gęsta krew - ale dla wszystkich ze złym samopoczuciem polecam dietę i zdrowe odżywianie. przepisy kulinarne, pomagają nie tylko na alergię ale
i na inne choroby. strona internetowa *sześć kroków wyjścia z alergii* Bożena Kropka ze Skoczowa jej książka tytuł POKONAJ ALERGIĘ.
jej kulinaria też pomogą na rozrzedzenie krwi...

Twoja odpowiedź