Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pełność i ciężkość na żołądku raz uczucie palenia w nadbrzuszu


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Od prawie roku, mecze sie z dziwna przypadloscia. Poczatek temu daly uczucia pelnosci i ciezkosci na zoladku, ktore zakonczyly sie atakiem, uczucia palenia w nadbrzuszu oraz pustego odbijania, pierwsze byly tak silne ze niemal prowadzily do omdlen, diagnozowano mnie w szpitalu w USA gdzie zostalo to zbagatelizowane i orzeczono zapalenie blony sluzowej, w Polsce 3 razy trafialam na SOR tam w badaniach usg, morfologii nic nie stwierdzono. Ataki ustaly lecz caly czas mialam dyskomfort. Zrobilam gastroskopie podczas ktorej usunieto mi malego polipa, i nie wykryto innych zmian. Zrobilam kolonoskopie ktora nic nie wykazala. Tomografia komputerowa tez jest prawidlowa. Wszelakie proplemy powolo odeszly w niepamiec, w lipcu tego roku pojawil sie atak w ktorym wymiotowalam kwasem by odczuc ulge, po poltora tygodnia ustalo, wszystko zaczelo wracac do normy, wielkorotne badania krwi oraz nastepne usg sa poprawne. Dzisiaj pojawil sie nastepny atak, pieczenia pod lewym lukiem zebrowym oraz nadbrzuszu. Od okresu wystapienia atakow moja temperatura czesto wynosi 37,1 do 37.3. Znajomi gastrolodzy upatruja w tym hipochondrii a ja mam dopiero 24 lata i juz nie moge tak zyc, w ciaglej obawie ze z moim organizmem cos sie dzieje. dziekuje za wysluchanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym w okresie, gdy Pani objawy są nasilone nasilone wykonać kontrolną gastroskopię. Będzie ona bardziej wiarygodna niż gastroskopia wykonana w okresie *wyciszenia choroby*. Objawy sugerują jakąś patologię w zakresie żołądka lub dwunastnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...mam podobne objawy tyle że bez wymiotów...i niby u mnie też wyniki i badania nic nie wykazują....tyle ze ja meczę się z tym już 12 lat i z małymi przerwami....nie pamiętam już jak to jest kiedy nic nie boli hehehehe....no cóż....zła karma jak nic *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×