Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra przy siedzeniu


Gość Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Już od dłuższego czasu odczuwam ból jądra a czasam obu przy siedzeniu. Problem zaczął się właściwie nie wiadomo skąd. Siedziałem w pracy i nagle zacząłem odczówać ból. Uprawiam głównie siedzący tryb życia (praca, studia) ale sport nie jest mi obcy i dosyć często gram np. w piłkę, biegam itp. Po jakimś czasie od wystąpienia pierwszego bólu miałem spokój i nic mi nie dolegiwało. Jednak teraz problem powrócił i nie chce ustąpić. Sprawdzałem jądra podczas kompieli i nie znalazłem nic niewłaściwego. Jednak czasami przy badaniu odczuwam lekki ból na *biegunach* jądra. Jak wspomniałem wcześniej kłopot występuje przy siedzeniu natomiast gdy wstanę lub siedząc wyciągnę nogi ból niemal natychmiast mija. Wiem, że powinieniem iść do lekarza jednak strasznie się krępuję i dopiero zbieram na to odwagę. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko powiedzieć że nie ma co się krępować lekarzy. U mnie jak coś się na jądrze pojawiło to już chyba z 5 różnych to widziało :) i twierdziło że to nic złego a ja i tak chodzę na kontrole i wcale się wtedy nie zastanawiam że mi ogląda jądra, tylko nad tym co mi powie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez badania bezpośrednio trudno mi określić co może być przyczyną tych dolegliwości. Raczej to nic groźnego, ale należałoby znaleźć przyczynę. Myślę, że po wizycie u lekarza dowie się Pan wszystkiego (być może będzie konieczna konsultacja urologiczna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie to samo , gdy siedzę to czasami boli lewe ale nie zawsze , jak wstanę ból mija , byłem u lekarza powiedział że to przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego , dał leki na 2 miesiące lecz nic nie pomogły , myślę że to jednak coś innego , nie mam problemów z oddawaniem moczu jedynie gdy boli strumień jest sporo słabszy , niedługo idę na wizytę do innego lekarza zobaczę co powie .Proszę o pomoc .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×